Юве без проблеми срещу Пескара (видео)

Ювентус разгроми като гост Пескара с 6:1 в среща от 12-ия кръг на Серия А. Артуро Видал даде начало на головата фиеста след 9 минути игра. В 22-ата Фабио Куалярела удвои, а само 3 минути по-късно домакините намалиха чрез Емануел Кашоне. Малко преди това попадение голмайсторът на домакините нацели и греда.

"Старата госпожа" не се поддаде на емоциите на домакините и бързо стигна до ново попадение във вратата на Матиа Перин. В 30-ата Квадво Асамоа направи резултата 3:1 с доста ефектна задна ножица. В 37-ата минута и Себастиан Джовинко записа името си сред голмайсторите.

В 45-ата минута Фабио Куалярела наниза второто си попадение в срещата - 5:1. Италианският национал оформи своя хеттрик малко след почивката. В 50-ата минута той засече със задна ножица центриране от корнер на Андреа Пирло и стова бе оформен и крайния резултат.