Преговорите с Де Санктис са в задънена улица
Преговорите между Морган Де Санктис и Наполи за нов договор между страните са в застой, потвърди агент Федерико Пасторело. От няколко месеца вратарят е в разговори за нова сделка, но все още не е поставил подписа си на хартия. Неговия агент отговори на някои въпроси относно ситуацията и потвърди, че намерението на клиента му е да остане на „Сан Паоло".
„За сега преговорите за подновяване на договора са в застой. Всичко е спокойно, Морган иска да остане в клуба. Но няма никакво развитие, ние все още търсим решение, което да е добро за всички", каза Пасторело за Radio Kiss Kiss Napoli.
- Конте: Боли ме от това равенство
- Копенхаген избегна загубата срещу Наполи
- Копенхаген – Наполи: За гостите ще е успех, ако вземат точката
- Наполи се разбра с халф на Уулвс
- Наполи с минимална победа над Сасуоло (видео)
- Наполи се препъна срещу Парма
- Конте: Нещо не върви както трябва с VAR
- Мактоминей спаси Наполи и продължи лудата срия на Конте
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]