Аталанта пусна билети по 1 евро
Аталанта намали цените на билетите за домакинския си мач срещу Сиена в чест на 105-годишнината от основаването на клуба. Феновете ще могат да си закупят билети за Курва Писани и Курва Морозини само срещу 1 евро. Цените за останалите места са двойно по-високи - 2 евро.
Най-скъпите места са за Трибуна Латерале - 5 евро.
Клубът от Бергамо ще отпразнува рождения си ден в сряда, 17 октомври, а празненствата ще продължат до края на седмицата.
- Ювентус не се отказва от Емилиано Мартинес
- Джон Стоунс е все по-близо до трансфер в Интер
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]