Милан започва преговори с Гуардиола
Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани ще пътува до Нщ Йорк за да започне преговори с бившия старши-треньор на Барселона Хосеп Гуардиола, съобщи La Gazzetta dello Sport. Според информация на изданието, решение за начало на преговорите с Гуардиола е взел собственика на италианския клуб Силвио Берлускони.
Предполага се, че на 41-годишния специалист ще бъде предложено да оглави Милан от началото на сезон 2013/14. По-рано в италианските медии беше съобщено, че „росонерите" са готови да заплатят на испанския специалист 6 милиона евро на сезон.
Както е известно, след напускането си на Барселона през май 2012, Гуардиола заяви, че прекъсва професионалната си кариера за минимум една година. В момента той живее в САЩ.
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
- Милан – Удинезе: „Росонерите“ търсят реакция след удара по амбициите
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]