Аниели: Няма никакви доказателства за процеса Калчополи
Президентът на Ювентус Андреа Аниели заяви, че продължава да вярва в невинността на Антонио Конте, който е дисквалифициран във връзка с последния скандал с уговорените мачове в италианския футбол. Футболният бос заяви също така, че не е имало нито едно доказателство по делото „Калчополи".
„Отне ми само две минути разговор с Конте, за да разбера, че той е невинен. Сега се получава същото нещо както и през 2006 година, когато Ювентус беше изпратен в Серия В и лишен от две титли. Всички изводи бяха направени на основата на някакви предположения. Не съществуваше нито едно доказателство. Смятам цялата тази история около Конте за гигантска спекулация", заяви Аниели.
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]