Серсе Косми нападна Карера
Старши-треньорът на Сиена Серсе Косми нападна своя колега Масимо Карера от Ювентус след срещата между двата тима в неделя. Както е известно, „Старата дама" взе трите точки благодарение на победа с 2:1 в един мач, в който Косми беше изгонен на трибуните за спречкването си с помощника на Антонио Конте.
„Карера? Знам само, че има Porsche Carrera. Аз, за разлика от някои хора знам какво означава да печелиш и да губиш. Въпреки това съм спокоен, защото всеки, който действа толкова арогантно сега, в крайна сметка ще си получи заслуженото", каза Косми.
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]