Агент отрече за Хунтелаар и Ювентус
Агентът на Клаас-Ян Хунтелаар отрече, че нападателят на Шалке 04 ще премине в Ювентус през януарския трансферен прозорец. Както е известно, наскоро се появиха слухове, че националът на Холандия е попаднал в полезрението на "бианконерите", след като те не успяха да привлекат нападател от звездна величина през лятото.
Но агентът на нападателя Арнолдус Оствеер отрече цялата история и в същото време подчерта, че клиентът му все още обмисля къде да продължи бъдещето си след като изтече договора му след края на сезона.
„Всякакви подобни слухове трябва да престанат. Категоричен съм, че не водим преговори с Ювентус", каза агентът Оствеер.
„Все още не сме решили дали до подновим с Шалке 04, но не сме и разговаряли с други клубове", каза още агентът на Хунтелаар.
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
- Капело съжалява: Меси ми се изплъзна в Ювентус
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]