Пирло ще играе срещу Рома
Андреа Пирло ще започне като титуляр за Ювентус в мача на „бианконерите" срещу Рома в рамките на шестия кръг на Серия А, който ще се играе днес. По-рано през седмицата се появиха информации сочещи, че плеймейкърът евентуално ще бъде оставен да почива, но по време на вчерашната си среща с журналистите вратарят на треньорите на „Старата дама" Клаудио Филипи подчерта, че Андреа ще започне мача и ще бъде герой в него.
„Пирло ще играе и той ще бъде героят. Андреа е на разположение и аз не виждам никакви проблеми. Как реагира на слуховете? Пирло е невероятен професионалист, спокоен човек и няма никакви проблеми", заяви Фоилипи.
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
- Мерих Демирал: Това е най-разочароващият мач в кариерата ми за националния отбор
- Ювентус привлече окончателно Джакомо Фатиканти
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]