Ужасният старт на Алегри продължава
Ужасният старт на Масимилиано Алегри продължава, след като наставникът на Милан получи наказание да не ръководи отбора за един мач. По този начин треньорът, който се бори да спаси работата си ще гледа двубоя с Каляри в сряда от трибуните, заради отправени обиди към съдията по време на загубата от Удинезе през уикенда
Милан ще бъде също така без Сапата и Боатенг, които получиха червени картони на „Стадио Фриули". Пабло Алварес от Катания и Матиа Перин от Пескара също пропускат двубоите от междинния кръг.
Макси Лопес от Сампдория пък ще гледа следващите 180 минути от дома си, след като в края на мача с Торино отправи обиди към длъжностните лица.
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
- Серия А е едва четвърта по приходи
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]