Акуилани аут за две седмици
Полузащитникът на Фиорентина Алберто Акуилани ще отсъства от терените за период от две седмици, съобщи официалният сайт на „виолетовите". Както е известно, по-рано днес се получи информация, че бившия играч на Ливърпул ще се възстанови навреме за да направи своя дебют с фланелката на Фиорентина срещу Катания този уикенд.
Фиорентина обаче обясни, че след като Акуилани е минал преглед при доктор Никола Мафули в Лондон, се е оказало, че играча няма да бъде на разположение на Винченцо Монтела още две седмици.
Това е вторият италиански национал, за който днес става ясно, че остава извън терените след като по-рано бе съобщено, че Даниеле Де Роси също е аут до края на месеца
- Почина президентът на Фиорентина
- Фиорентина е близо до трети зимен трансфер
- Ясен е жребият за плейофите на Лигата на конференциите
- Паратичи: Благодаря на Тотнъм, че откликна на желанието ми
- Нкунку спаси точката за Милан срещу Фиорентина
- Милан няма да сбърка срещу Фиорентина
- Брешани премина във Фиорентина
- Спартак Варна подписа с Димо Кръстев от Фиорентина
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]