Наполи се справи с Фиорентина
Наполи записа втора победа в първенството на Италия. Днес "небесносините" надвиха с 2:1 у дома Фиорентина. След нулевото първо полувреме домакините откриха резултата в 55-ата минута чрез Марек Хамшик. 20 минути по-късно Дземайли покачи на 2:0, а малко преди края на срещата Стеван Йоветич успя да вкара почетно попадение за „виолетовите".
По този начин неаполитанци записаха втори успех, след като преди седмица разбиха с 3:0 като гост Палермо. За Фиорентина това бе първа загуба за сезона. Преди седмица играчите на Винченцо Монтела се наложиха с 2:1 над Удинезе.
- Наполи се разбра с Алегри, остава само раздялата с Милан
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
- Руди Гарсия: Най-важното е, че Де Бройне е щастлив в националния отбор
- Официално: Наполи се раздели с Антонио Конте
- Бивш шеф на Наполи нападна Де Брюйне: С възрастта краката отслабват, но езикът става по-дълъг
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Две години, една титла и още една раздяла
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]