Фиорентина - Удинезе открива сезона в Серия А
Първият мач от новия сезон в Серия А ще се проведе в Тоскана, когато Фиорентина домакинства на Удинезе, потвърди днес ръководството на Лега Серия А. „Виолетовите" ще приемат „бианконерите" в събота, 25 август, като първият съдийски сигнал ще бъде в 18:00 часа местно време.
По-късно същата вечер от 20:45 часа италианският шампион Ювентус ще посрещне Парма.
На следващия ден е срещата Милан - Сампдория от 19:00 часа, а всички останали мачове от първия кръг ще се играят от 20:45 часа.
- Фиорентина и Дженоа си гарантираха спасението след нулево реми
- Анонс на 36-ти кръг на Серия А
- Рома разби Фиорентина с 4:0 и се доближи до Топ 4
- Фиорентина остава под напрежение след нулево равенство със Сасуоло
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А
- Фиорентина търси нов треньор: Тиаго Мота сред вариантите
- Лече изпусна победата, но запази надежда за спасение
- Ваноли: Победата не стигна, но Фиорентина показа характер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]