Кавани: Англия? Оставам в Наполи!
Нападателят Единсон Кавани даде да се разбере, че няма да напуска Наполи и ще остане в клуба под Везувий. Както е известно, по-рано тази седмица съпругата на звездата стана жертва на въоръжен грабеж и в медиите се появиха слухове, че уругваеца ще напусне „партенопеите", още повече, че някои побързаха да направят аналог с трансфера му от Палермо, когато самия Кавани бе нападнат от местни фенове.
„Английските грандове желаят да ме купят? Ще им отговоря по следния начин: Форца Наполи! Английският футбол е изкуство и никой не би трябвало да се замисля дали да отиде на Острова, но аз оставам в Наполи. Нападението над съпругата ми? Такива неща се случват навсякъде. Сега сме длъжни да останем спокойни. Аз съм в Манчестър и съм напълно безпомощен да направя каквото и да е било. Ако нападателят беше привърженик на Наполи щях да си тръгна, но за щастие той не е от онези неаполитанци, които ме дариха с много любов", заяви Кавани.
- Наполи започна преговори с Арсенал за Габриел Мартинели
- Наполи договори Бенуа Бадяшил от Челси под наем
- Лукаку е на крачка от трансфер във Фенербахче
- Лукаку се е разбрал с Фенербахче, преговорите с Наполи продължават
- Наполи започна преговори за Габриел Жезуш
- Официално: Байер Леверкузен привлече Мигел Гутиерес
- Наполи обясни по минути защо пропадна трансферът на Линдстрьом в Шалке
- Атланта Юнайтед преговаря с Ромелу Лукаку
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]