Президентът на Наполи обмисля да закупи Рейнджърс
Президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис обмисля да закупи Глазгоу Рейнджърс, съобщават италианските медии. Бизнесменът е с план да направи инвестиции в чужбина и вниманието му се е спряло на шотландския гранд, тъй като според него Шотландия е идеално място за подобен тип инвестиции. Тимът от „Айброкс” беше изхвърлен в четвъртото ниво на шотландския футбол, заради финансови проблеми.
Де Лаурентис смята да възроди и изгради наново Глазгоу Рейнджърс по същия начин, по който го направи с Наполи, когато те бяха обявени в несъстоятелност. Според запознати човекът на бизнесмена в Шотландия ще е Еди Рея, който е бил помолен да поеме ролята на мениджър на отбора.
- Наполи се разбра с Алегри, остава само раздялата с Милан
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
- Руди Гарсия: Най-важното е, че Де Бройне е щастлив в националния отбор
- Официално: Наполи се раздели с Антонио Конте
- Бивш шеф на Наполи нападна Де Брюйне: С възрастта краката отслабват, но езикът става по-дълъг
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Две години, една титла и още една раздяла
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
240