Юве с разгромна победа над слабак

Шампионът на Италия Ювентус стартира своята подготовка с разгромна победа със 7:1 над непретенциозния тим на Айгревил. Наставникът на торинския клуб Антонио Конте използва срещата, за да даде шанс на новите попълнения Маси, Лусио и Асамоа, които направиха своя неофициален дебют като титуляри.

Противникът на Юве изненадващо откри резултата с гол още в 1-ата минута дело на Турато. След това последваха попадения на Куалиарела и Вучинич в 7-ата минута и 21-ата минута от дузпа, които дадоха аванс на "черно-белите".

Фабио се разписа и в 23-ата минута, а Матри направи резултата 4:1 от дузпа в 56-ата минута. Боакие покачи на 5:1 в 65-ата минута. Видал вкара за 6:1 отново след изпълнена дузпа в 91-ата минута. Крайното 7:1 бе оформено от Падован в 93-ата минута.