Агент: Кака в Наполи? Не лъжете феновете
Агентът на полузащитника на Реал Мадрид Кака - Гаетано Паолило опроверга информацията за евентуалния трансфер на своя клиент в Наполи. Както е известно, тази сутрин Radio de Napoli съобщи в сутрешната си информационна емисия, че Реал Мадрид и Наполи са започнали преговори за бразилския полузащитник.
„Кака в Наполи? Не знам откъде се появяват подобни слухове. Неапол е особен град и там живеят уникални запалянковци. Поради това не бива да ги заблуждаваме с подобни съобщения", цитира Sky Italia думите на Паолило.
- Битката за "Бернабеу"
- Шампиони, герои и паднали гиганти: голямата равносметка на Ла Лига 2025/26
- Жозе Моуриньо се завръща начело на Реал Мадрид?
- Реал Мадрид е предупреден, че асът на Ман Сити за 60 млн. търси ново предизвикателство
- Винисиус: Никога не съм си представял да играя извън Реал Мадрид
- Реал Мадрид е най-популярният футболен клуб в социалните мрежи
- Перес: Няма да спра да говоря за случая Негрейра
- Рикелме загатна за нова ера в Реал Мадрид, но избегна темата „Моуриньо“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]