Фиорентина отрече за оферта към Шамак
Президентът на Фиорентина Даниеле Праде опроверга информацията за това, че „виолетовите" са отправили предложение за трансфера на нападателя на Арсенал Маруан Шамак. Както е известно, вчера в медийното пространство се появиха слухове, че клуба от Флоренция възнамерява да привлече в редиците си мароканския национал, който не се чувства комфортно на „Емирейтс".
„Дали сме отправили предложение за Шамак? Не, защото заплатата му е 3 милиона евро на година. Това нещо не може да си го позволим в никакъв случай, а и за по-малко пари могат да се намерят футболисти със същите качества. Освен това, аз се надявам утре да завършим сделката с Ел-Хамдуи", заяви Праде за Sportitalia.
- Арсенал се договори за трансфера на Езри Конса от Астън Вила
- Микел Артета иска да подсили атаката на Арсенал с нов футболист
- Правилата на Висшата лига поставят Арсенал пред сериозен проблем с трансферите
- Наполи започна преговори с Арсенал за Габриел Мартинели
- Барселона разглежда Виктор Гьокереш като заместник на Феран Торес
- Артета: Опитваме се да подсилим защитата от няколко седмици
- Микел Артета: Това беше наистина страхотно представяне толкова рано през сезона
- Арсенал разгроми Манчестър Сити и донесе пети трофей на Микел Артета
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]