Президентът на Каляри блокира трансфера на италиански национал
Президентът на Каляри Масимо Челино в последният момент наложи вето на трансфера на защитника на националния отбор на Италия Давиде Астори в московския Спартак. Както съобщава Sky Italia, само 45 минути след като двете страни си стиснали ръцете, Челино се отметнал и отказал да продаде 25-годишният национал.
Очакваше се, че Спартак ще заплати за Астори 12 милиона евро и оше 3 милиона под формата на бонуси в края на следващия сезон. Самият защитник трябваше да подпише четиригодишен договор със заплата от 2 милиона евро на сезон.
- Тоти е все по-близо до завръщане в Рома по настояване на Гасперини
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
- Гласнер е все по-близо до Милан
- Рафаел Леао е готов да остане в Милан въпреки интереса от Англия
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Винченцо Италиано напусна Болоня
- Романо: Милан не иска Конте, клубът търси треньор с различен стил
- Милан е провел тайна среща с Ираола за треньорския пост
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]