Милан закупи втората половина от правата на Ел Шаарави
Милан закупи от Дженоа втората половина от правата на 19-годишния нападател Стефан Ел Шаарави, съобщи новината Sky Sports. Сумата, за която генуезците са се съгласили на сделката остава в тайна, но според предположения на италианските медии тя е около 5 милиона евро.
Както е известно, през миналото лято Милан закупи първите 50% от правата на талантливия нападател, за което заплати 7 милиона евро, а като част от сделката стана полузащитника Александър Меркел, който отиде под наем в Дженоа.
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
- Серия А е едва четвърта по приходи
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]