Рома опроверга информацията за Роси
Според думите на генералният директор на Рома Франко Балдини, разговорите за това, че клубът е заинтересован от услугите на нападателя на Виляреал Джузепе Роси, който се възстановява от контузия нямат нищо общо с истината.
„Честно да ви кажа, този разговор няма нищо общо с истината. За нещастие, той получи тежка травма и ще му е нужно време за да се възстанови. Освен това, Роси ще претърпи още една операция. В най-добрия случай, той ще може да се върне на терена през март, поради това, аз не виждам никакъв смисъл от подобна сделка. Той наистина беше обект на нашето внимание до момента на травмата си, но сега не се явява наша трансферна цел", заяви Балдини за Sky Sport Italia.
- Интер разгроми Рома с 5:2, Лаутаро блести при завръщането си
- Интер – Рома: "Нерадзурите" ще се завърнат на победния път
- Рома мечтае за сензационно завръщане на Салах
- Зеки Челик и Рома в задънена улица за нов договор
- Ваз донесе ценна победа на Рома срещу Лече
- Гасперини: Рома показа най-доброто и най-лошото си при отпадането от Болоня
- Италиано: Рома е по-добра във всяко отношение, но Болоня изкачи планина
- Резултати от мачовете в Лига Европа 2025/2026 на 19 март
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]