Симоне: Пипо иска да играе до 40
Симоне Индзаги разкри, че брат му Филипо Индзаги няма никакво намерение да се отказва от футбола и смята да играе дори и на четиридесет. Нападателят има контракт с Милан до края на този сезон и се очаква да не му бъде удължен договора. Легендата страдаше от непрестанни контузии през тази година и се появиха спекулации, че ще сложи край на кариерата си през лятото.
„Пипо е все още физичезки здрав и знае, че може да играе на високо ниво още няколко години. Той очакваше да взима по-голямо участие през този сезон, но се появи тежка контузия. Но това не е предрешило бъдещето му и смята, че може да даде още на футбола. Пипо направи история с Милан и затова толкова се шуми около напускането му. Той е много благодарен на „росонерите”, но и от страна на феновете и клуба също има благодарности”, споделя Симоне Индзаги.
- Милан е на крачка от трансфера на Гонсало Рамош
- Милан започва нова ера! Масимо Калвели е новият изпълнителен директор на „росонерите“
- Милан отхвърли оферта от Ню Йорк Сити за Кристиан Пулишич
- Аморим иска двама от Спортинг в Милан
- Аморим иска да се събере с Угарте
- Наполи се разбра с Алегри, остава само раздялата с Милан
- Милан официално назначи Рубен Аморим
- Милан е близо до назначаването на Рубен Аморим
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]