Eindhoven Dagblad: В понеделник Ван Бомел ще подпише с ПСВ
35-годишният полузащитник на Милан Марк ван Бомел, след срещата от последния кръг на Серия А с Новара ще замине за Холандия, съобщава Eindhoven Dagblad, позовавайки се на свои източници, близки до играча. По-рано се появиха информации, че „росонерите" ще предложат едногодишен договор на холандеца, но тези съобщения не бяха потвърдени от Ван Бомел.
В същото време стана ясно, че Алешандре Пато няма да напуска Милан в края на сезона, тъй като "росонерите" нямат намерение да го продават. Тази новина съобщи съветникът в тима Сержиньо, като по този начин сложи край на спекулациите относно бъдещето на своя сънародник.
"С абсолютна сигурност ви казвам, че Милан няма и най-малкото намерение да преговаря с друг тим за Пато. Това са някакви измислици, защото Алешандре е важен играч и Милан държи на него", каза бившият бразилски играч на Милан за Globoesporte.
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
- Милан – Удинезе: „Росонерите“ търсят реакция след удара по амбициите
- Милан и Ювентус следят за Габриел Жезуш
- Горетцка напуска Байерн като свободен агент, Милан с най-сериозен интерес
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
- Наполи удари Милан и излезе втори в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]