Берлускони: Алегри остава!
Президентът на Милан Силвио Берлускони сложи край на спекулациите относно бъдещето на старши-треньора на отбора Масимилиано Алегри, заявявайки че се доверява напълно на наставника на тима. Както е известно, през последните седмици в италианските медии се появиха информации, че Алегри е изправен пред уволнение, ако Милан не успее да защити титлата си.
„Борбата за Судетото е възобновена? На това се надяваме и много се радваме. Не се притеснявайте относно бъдещето на Алегри. Аз вече му дадох доверието си, потвърждавам го и сега", цитира Sky Italia думите на Берлускони.
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
- Серия А е едва четвърта по приходи
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]