Милан загуби защитник
Защитникът на Милан Инасио Абате е получил травма на мускулите на бедрото, съобщи официалният сайт на клуба. Според информацията, днес 25-годишният футболист е преминал задълбочени медицински изследвания, по резултатите от които е бил определен срокът за завръщането на бранителя - две седмици.
По този начин, Абате ще пропусне срещите от Серия А с Парма и Рома, както и срещата-реванш от полуфинала за Купата на Италия с Ювентус.
- Милан готви нов договор за Рафаел Леао
- Милан може да се обърне към ФИФА за трансфера на Андре
- Милан повали Кремонезе с два късни гола (видео)
- Милан ще търси отговор срещу закъсалия Кремонезе
- Алегри обмисля бъдещето си в Милан след края на сезона
- Серия А е едва четвърта по приходи
- Милан за Лофтъс-Чийк: операция и осем седмици извън терена
- Леао оспори решенията на съдиите от мача с Парма в Instagram
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]