Юве се издъни у дома срещу Киево (видео)

Ювентус не успя да победи гостуващия Киево, двата тима завършиха наравно - 1:1 в мач от поредния кръг на италианската Серия "А". Още във 2-ата минута Де Челие можеше да открие резултата, след като бе чудесно изведен на добра позиция, но пропусна. В 18-а минута играчите на "Старата госпожа" откриха резултата.

Пирло центрира от фаул, а Де Челие с глава прати топката в мрежата на Сорентино - 1:0. "Бианконерите" пропуснаха още две добри положения за попадение през тази първа част, но Падони и Джакерини.

След почивката падна изравнителното попадеие. В 75-а минута Драме стреля по земя и след рикошет в защитник на Юве топката се оплете в мрежата на Буфон, оформяйки крайното 1:1. По този начин "летящите магаренца" си тръгнаха от Торино с 1 точка.