Милан смачка Палермо, Златан се завърна с хеттрик (видео)

Милан постигна впечатляваща победа с 4:0 като гост на Палермо в първи мач от 26-ия кръг Серия "А". Много силен мач за "росонерите" направи звездата на отбора Златан Ибрахимович. Шведът се завърна на терена след три мача наказание и отбеляза първия си хеттрик в калчото, като стори това само в рамките на 15 минути през първата част.

Златан реализира в 20-ата, 31-ата и 35-ата минути. След почивката точен бе Тиаго Силва в 58-ата минута след удар с глава. По този начин шампионът на Италия  продължава да води в класирането и вече има актив от 54 точки. Златан Ибрахимович вече има 18 попадения в калчото от 20 изиграни срещи и по този начин се изравни по този показател с лидера Антонио Ди Натале, който обаче има 23 мача.