Ди Натале се завърна в Удинезе
Антонио Ди Натале се завърна в отбора на Удинезе за мача утре с Болоня, който е част от програмата на 25-я кръг на Серия А. Както е известно, нападателят лекуваше контузия, която получи при загубата с 1:2 от Милан на 11 февруари. Снощи Ди Натале не бе включен в групата за мача с „рособлу", но тази сутрин Франческо Гуидолин изненада всички, обявявайки че неговият голмайстор ще пътува до Болоня.
Любопитното е, че досега Удинезе няма победа в мач, в който Ди Натале не играе. Едва ли това е причината голмайстора на „фриулци" да попадне в състава и най-вероятно става дума за това, че той напълно се е излекувал от травмата си.
- Рафаел Леао е готов да остане в Милан въпреки интереса от Англия
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Винченцо Италиано напусна Болоня
- Романо: Милан не иска Конте, клубът търси треньор с различен стил
- Милан е провел тайна среща с Ираола за треньорския пост
- Лацио официално се раздели с Маурицио Сари
- Сеск Фабрегас отказа оферти от Висшата лига и остава в Комо
- Манчестър Юнайтед е близо до трансфера на Едерсон от Аталанта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]