Барета ще спасява Чезена
Последният в класирането на Серия А Чезена загуби малко време за определяне на нов старши-треньор на отбора. Както е известно, снощи ръководството на „морските кончета" разтрогна по взаимно съгласие договора с досегашния наставник на тима Даниеле Аригони, под чието ръководство отбора се закотви на дъното на таблицата.
Според информация на Sky Italia, за нов старши-треньор е назначен Марио Берета, който днес в 15:00 часа местно време ще изведе играчите за първата си тренировка, преди да бъде представен на медиите от 17:45 часа.
52-годишният специалист не се е занимавал с треньорска работа от януари 2011 година когато бе уволнен от Бреша след като спечели само шест точки в първите седем мача на отбора.
Смята се че Барета ще води Чезена до юни тази година. Това е третия старши-треньор на „морските кончета" от началото на годината, след като през ноември бе уволнен Марко Джампаоло.
- Милан - Ювентус: Без победител
- Интер ще прегази Торино
- Анонс на 34-ти кръг на Серия А
- Конте разкритикува Лукаку заради конфликт с Наполи
- Верона и Лече не се победиха в напрегнат сблъсък без голове
- Рома победи Болоня и затвърди позициите си в топ 5
- Парма се спаси, Пиза е на прага на изпадането
- И Масара напусна Рома?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]