Бивш играч на Юве помогна на Старата госпожа да си върне първото място (видео)

Ювентус се наложи с 3:1 като домакин на Катаня и по този начин си върна лидерската позиция в Серия А. Временно втори е отборът на Милан, който обаче утре ще играе срещу Чезена. В днешната среща "бианконерите" доста трудно стигнаха до успеха.

Гостите откриха резултата още в 4-ата минута, когато Бариентос с хубав изстрел от около 20 метра реализира за 0:1. 18 минути по-късно домакините все пак стигнаха до равенство. Точен за гранда от Торино бе Андреа Пирло след добре изпълнен пряк свободен удар.

Важен момент в срещата бе 66-ата минута, когато бившият защитник на Юве, който сега защитава цветовете на Катаня, Марко Мота бе изгонен от рефера и това оказа влияние на терена. Играчите на "Старата госпожа" стигнаха до успеха след попадения на  Джорджо Киелини в 74-ата и Фабио Куалярела в 81-ата минута.