Юве взе само точка при визитата си на Парма (видео)

Парма и Ювентус не успяха да се победят, завършвайки наравно 0:0 в отложен мач от Серия А. Играчите на "Старата госпожа" бяха по-активни и започнаха да търсят гола още в началните минути. В 4-ата минута Джорджо Киелини с глава нацели гредата. Малко пшо-късно  Вучинич стреля, но противников играч застана на пътя на топката.

В 21-ата минута Пирло стреля, но топката профуча покрай гредата. до края на първата част не се случи нищо интересно. Без ситуации започна и второто полувреме. 8 минути преди края Вучинич отправи страхотен удар, който обаче отново не попадна в целта. Само 120 секунди по-късно гостите от Торино пропуснаха отличен шанс за победа. Пирло намери резервата Емануеле Джакерини, който останал сам срещу вратаря на Парма, но ударът му бе спасен.

По този начин Юве ще добави само една точка към актива си.