Галиани: Победата над Удинезе заслужава седем точки
Вицепрезидентът на Милан Адриано Галиани благодари на футболистите от клуба за блестящата им победа срещу Удинезе на „Фриули" в мач от 21-я кръг на Серия А. Както е известно, „росонерите" гостуваха на най-негостоприемния стадион в първенството, като при това заминаха с група само от 14 човека. Въпреки кадровите проблеми и предварителните прогнози, възпитаниците на Масимилиано Алегри успяха да постигнат много важна победа с 2:1 над своя противник.
„В момента ние се намираме на върха в таблицата за класиране. Работата, която свършиха Ел-Шаарауи и Макси Лопес е достойна да получи седем точки (Б.ред. - в Италия това е максималната оценка), защото десет минути преди края на мача ние се намирахме на трето място в класирането. До сряда ще бъдем лидери в първенството, Беше много важно да се откъснем от Лацио и Удинезе и това го постигнахме. Победата ще повдигне духа на отбора", цитира Sky Italia думите на Галиани.
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
- Галатасарай отправи оферта за Фофана
- Алегри: Майнян ни опази живи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]