Класически Милан се разправи с Новара, резултати от Серия А (видео)

Милан победи като гост Новара с класическото 3:0 в среща от 19-ия кръг на Серия "А". "Росонерите" бяха по-добрият тим на терена и заслужено стигнаха до успеха. Тимът от Милано скъси дистанцията до Ювентус на само една точка. В днешната среща попаденията паднаха след почивката. През първата част Ибрахимович, Робиньо и Тиаго Силва бяха близо до гол, но нямаха шанс при завършващия удар.

В 56-ата минута капитанът на Милан Масимо Амброзини центрира, а Златан Ибрахимович овладя добре топката и с хубав удар откри резултата - 1:0. В 73-ата минута Робиньо засече топката и я прати в мрежата на домакините за 2:0. Две минути преди края на срещата Златан оформи крайния резултат след като наказа грешка на вратаря Ужкани и бранителите на Новара.

В друга среща от кръга Наполи стигна само до равенство при гостуването си на Сиена. Емануеле Калайо в 67-ата минута изведе домакините напред в резултата, но Горан Пандев в 86-ата минута изравни.