Наполи с инфарктен обрат в края на мача срещу Чезена
Наполи постигна доста труден обрат в самия край на мача с Чезена. Тимът от Неапол спечели с 2:1 1/8-финалната среща за Купата на Италия. Двубоят започна отлично за Чезена, като гостите поведоха в резултата след 21 минути игра. Автор на попадението бе Стефан Попеску. При резултат 0:1 завърши първата част.
След почивката играчите на Наполи успяха да стигнат до обрат, но това не стана никак лесно. Едва в 65-ата минута Единсон Кавани възстанови равенството, разписвайки се за 1:1.
Четири минути преди края на мача домакините обърнаха резултата в своя полза с гол на Горан Пандев. Македонецът оформи крайното 2:1 и по този начин класира тима си за 1/4-финалите на надпреварата.
- Осимен разказа за конфликта си с Наполи
- Наполи измъкна точката срещу Рома
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]