Милан отхвърли оферта на ПСЖ за Пато
Милан е отхвърлил оферта за нападателя Алешандре Пато, която Пари Сен Жермен е отправил за играча, съобщава Yahoo Sport. Според информацията, парижани са предложили за бразилския национал сумата от 22 милиона евро, но офертата е била незабавно отхвърлена. Както е известно, новият треньор на френския гранд Карло Анчелоти има много голямо желание да привлече Пато и е готов да направи всичко възможно, за да се пребори за подписа му.
В същото време Масимилиано Алегри не желае да се разделя с нападателя, който е един от най-талантливите футболисти на клуба и на когото специалистите предричат бляскаво бъдеще. Предполага се, че все пак „росонерите" биха се замислили, ако получат предложение, което ще надхвърли сумата от 30 милиона евро.
- В Милан се задават сътресения зад кулисите
- Астън Вила е отправила запитване за Лофтъс-Чийк
- Алегри: На половината път сме
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
- Галатасарай отправи оферта за Фофана
- Алегри: Майнян ни опази живи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]