Агентът на Хамшик кани купувачи
Агентът на Марек Хамшик хвърли в ужас Наполи и феновете на „партенопеите", признавайки, че ако дойде оферта от Барселона, Челси или Реал Мадрид, най-логичното нещо е тя да бъде приета. Това не е първият път, когато Мино Райола всява смут с публичните си коментарии, но сегашното му изказване надмина всички очаквания.
Както е известно, неаполитанците са в процес на удължаване на срока на настоящия договор на Хамшик и президента Аурелио Де Лаурентис е убеден, че е само въпрос на време контрактът със словашкия национал да бъде подновен.
„Ако Наполи получи оферта от Барселона, Челси или Реал Мадрид, ще е логично да ги приемем", заяви Райола за Radio CRC.
- Наполи се разбра с Алегри, остава само раздялата с Милан
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
- Руди Гарсия: Най-важното е, че Де Бройне е щастлив в националния отбор
- Официално: Наполи се раздели с Антонио Конте
- Бивш шеф на Наполи нападна Де Брюйне: С възрастта краката отслабват, но езикът става по-дълъг
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Две години, една титла и още една раздяла
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]