Конте: Проведохме добър мач с Ал-Хилал
Старши-треньорът на Ювентус Антонио Конте изрази своята радост по повод победата на неговия отбор със 7:1 над Ал-Хилал. Както е известно, един от лидерите в Серия А се намира на лагер-сбор в Саудитска Арабия, който е част от подготовката на отбора за втората половина на сезона. След снощния мач „бианконерите" се завърнаха в Италия, където на своя земя ще се готвят за мача срещу Лече в неделя.
„Това беше едва ли не една обикновена тренировка. Те излязоха с резервния си отбор. Аз предпочитах да играем срещу титулярите им, но както и да е. Мачът бе полезен за играчите и изобщо като начин да се завърнем в първенството на Серия А. Срещу Лече знам, че ще бъде нещо съвсем различно. Но ние работим много усърдно и изпълнихме всичко от заплануваната програма. Чувстваме огромната подкрепа на нашите фенове и това е един допълнителен стимул да дадем максимума от себе си, започвайки още в неделя", заяви Конте за Sky Italia.
- Ювентус се развихри след почивката: 4:0 срещу Пиза и шоу на Йълдъз
- Ювентус няма право на грешка срещу Пиза в битката за Шампионска лига
- Барса отхвърли Влахович! Ювентус напредва с нов договор за сръбската звезда
- Спалети разкри любопитен детайл за бъдещето си в Ювентус: Ще живея в една сграда с директора
- Ювентус започва преговори за вратаря на Тотнъм Гулиелмо Викарио
- Влахович близо до завръщане – отлична новина за Ювентус
- Ювентус продължи договора на Уестън Маккени до 2030 година
- Ювентус готви нов договор за капитана Мануел Локатели
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]