Решението за уволнението на Михайлович ще бъде взето утре
Ръководството на Фиорентина отлага до вторник вземането на решение относно бъдещето на старши-треньора на отбора Синиша Михайлович, съобщи новината Sky Italia. Както е известно, по-рано през деня медиите на Апенините съобщиха, че клубът се готви да освободи 42-годишният специалист - само 16 месеца след като Михайлович пое поста. Очакваше се тази вечер генералният мениджър Винченцо Гуерини, спортният директор Панталео Корвино и ръководителят на комуникациите Джанфранко Теотино да се срещнат, за да обсъдят бъдещето на „виолетовите".
Според Sky Italia, Корвино се е срещнал в понеделник следобед с Михайлович, за да му поиска оставката, но сръбският специалист е отказал да я подаде, което означава, че ако босовете от „Артемио Франки" уволнят треньора, ще се наложи и да го обезщетят. Това всъщност е причината решението за уволнението на Михайлович да бъде оставено за утре.
- Анонс на 32-ри кръг на Серия А
- Кристъл Палас разгроми Фиорентина и е с единия крак на полуфинал
- Фиорентина измъкна ценна победа над Верона в битката за оцеляване (видео)
- Анонс на 31-ви кръг на Серия А - срещите в недел и понеделник
- Анонс на 31-ви кръг на Серия А - срещите в събота
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фиорентина – Интер: Лидерът преследва титлата във Флоренция
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в петък и събота
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]