Спалети разкри любопитен детайл за бъдещето си в Ювентус: Ще живея в една сграда с директора
Старши треньорът на Ювентус Лучано Спалети потвърди, че преговорите за нов договор с клуба ще продължат през следващите дни, но подчерта, че в момента основният фокус остава върху представянето на отбора до края на сезона.
Италианският специалист говори по темата по време на пресконференция преди предстоящия мач от Серия А срещу Пиза, като призна, че бъдещето му на "Алианц Стейдиъм“ вече е обсъждано с ръководството.
"Трябва да изиграем тази последна част от сезона. Всички сме концентрирани върху това“, заяви Спалети.
Любопитен детайл за директора Комоли
Наставникът разкри и интересна подробност за отношенията си с директора на клуба Дамиен Комоли.
"Договорът ми вече е обсъден с клуба, защото сме близо до споразумение. Всъщност предстои да се преместя в същата сграда като Комоли, така че ще се засичаме, когато слизаме долу“, каза с усмивка Спалети.
"Не е важно да се хвалиш с договор“
Треньорът подчерта, че за него не най-важното е контрактът, а развитието на отбора.
"Важно е какво прави отборът и какво желание ще покаже в тези мачове. Резултатите имат значение, но също така е важно и планирането за бъдещето. Най-важното е да се справяме добре, а не да имаме договор, с който да се хвалим“, добави той.
Ювентус все още се бори за Шампионската лига
"Бианконерите“ в момента са шести в класирането на Серия А, но изостават само на четири точки от четвъртия Рома, което означава, че битката за място в Шампионската лига остава напълно отворена.
Спалети пое Ювентус в края на октомври, след като замени Игор Тудор, а под негово ръководство тимът е спечелил 14 от 27 мача във всички турнири.
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]