Гол в последните минути попречи на Юве да се поздрави с победа (видео)

Ювентус не успя да победи Дженоа, като двата тима завършиха наравно - 2:2 в мач от първенството на Серия "А". Двубоят започна отлично за "бианконерите", които поведоха в резултата още в 6-ата минута, чрез Алесандро Матри, а с асистенция се отчете Клаудио Маркизио. В 31-ата минута гостите стигнаха до изравнително попадение, а негов автор бе Марко Роси. При резултат 1:1 завърши първата част.

След почивката играчите на "Старата госпожа" продължиха да доминират на терена и напълно заслужено стигнаха до втори гол. Това стана факт в 58-ата минута, когато Матри се разписа за 2:1, а този път Мирко Вучинич подаде за попадението.

Гостите от Дженоа започнаха по-смело да поглеждат към вратата на Юве и в 63-ата минута, след удар с глава на Александър Меркел, топката попадна в напречната греда. Все пак в 85-ата минута Андреа Карачиоло също записа името си сред голмайсторите, а Юрай Куцка се отличи с асистенция. По този начин бе оформен и крайния резултат - 2:2.