Маркизио коментира загубата на Юве от Наполи
Бившият халф на Ювентус и Италия Клаудио Маркизио сподели впечатленията си от мача от 14-ия кръг на Серия А, в който Наполи победи отбора от Торино с резултат 2:1.
"Това беше мач между Наполи, който знае какво иска треньорът му, и Ювентус, който се затруднява от началото на годината. Бях изненадан да видя Мурийо на фланга на Коопмайерс срещу играч като Нереш, който често се оказва сам с вратаря. Бих включил някой, по-свикнал да помага в защита“, каза Маркизио, цитиран от La Gazzetta dello Sport.
В момента Наполи е на второ място в класирането на Серия А с 31 точки, докато Ювентус е на седмо място с 23 точки.
- Киеза е готов да намали заплатата си заради Юве
- Ювентус размаза Кремонезе
- Ювентус ще продължи победната си серия срещу Кремонезе
- Ливърпул затваря вратата на Киеза
- Юве с класически успех срещу Сасуоло
- Ювентус ще се препъне в Реджо Емилия
- Юве стартира годината с реми срещу Лече (видео)
- Ювентус няма да има проблеми с Лече
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]