Ясно е какво би могло да ускори завръщането на Пас в Реал Мадрид
Реал Мадрид продължава да следи напредъка на 21-годишния възпитаник на академията Нико Пас , който играе за Комо, съобщава AS.
Според източника, договорът на футболиста предвижда, че Лос Бланкос ще могат да го откупят за 9 милиона евро това лято. В края на сезон 2026/2027 цената на халфа ще се увеличи до 10 милиона евро за Кралския клуб.
Подчертава се, че успешното представяне на Пас на предстоящото Световно първенство би могло да ускори завръщането му в Реал Мадрид. Полузащитникът играе за националния отбор на Аржентина, който преди това се класира за Световното първенство.
Този сезон Паз е участвал в 12 мача във всички състезания, отбелязвайки четири гола и давайки четири асистенции. Настоящият му договор с клуба е до лятото на 2028 г. Според информация в Transfermarkt, пазарната му стойност е 55 милиона евро.
- Селта шокира Реал Мадрид на „Бернабеу“
- Лапорта: Реал Мадрид не харесва, когато Барса печели
- Алонсо поиска от Мбапе да стане като Роналдо
- Реал Мадрид ще прегази Селта Виго
- Марсело: Исках да играя с Мбапе
- Куртоа: Няма проблеми между отбора и треньора
- Реал Мадрид готви доклад за съдийството
- Трент и Камавинга се контузиха
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]