Рома обмисля да наеме Зиркзее
Нападателят на Манчестър Юнайтед Джошуа Зиркзее е станал мишена на Рома, която обмисля трансфер под наем за него тази зима, твърди La Gazzetta dello Sport.
Според източника, този наем би могъл да помогне на холандския нападател да спечели игрово време преди Световното първенство през 2026 г., което ще се проведе това лято. Подчертава се, че Зиркзее е помолил агента си да му намери нов клуб, след като не е получил повиквателна в националния отбор за мачовете през октомври.
Този сезон Зиркзее е участвал в четири мача във всички състезания, но не е отбелязал гол. Договорът му с клуба е до лятото на 2029 г. Според информация в Transfermarkt, пазарната му стойност е 30 милиона евро.
- Наполи победи Рома на „Олимпико“
- Рома се разправи с един от лидерите в Лига Европа
- Гасперини: Опитваме се да запазим мечтата си жива още известно време
- Рома вкара 3 на Кремонезе
- Рома търси нападател
- Гасперини: Страхотно е, че феновете на Рома мечтаят за Скудетото
- Рома се справи с Удинезе
- Гасперини е най-добър треньор на октомври в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]