Ибра: Не мисля, че парите те правят по-щастлив
Бившият звезден нападател и настоящ старши съветник на Милан, Златан Ибрахимович, сподели мнението си за определението за щастие в живота.
"С нормални пари можеш да живееш добър живот. Но какво се счита за нормални пари по днешните стандарти? Бил съм и от двете страни: роден съм в семейство, което нямаше пари, баща ми печелеше 1000 евро и трябваше да ги делим. Парите бяха негови, но той ги споделяше с мен, когато се налагаше. Но по онова време от живота ми бях щастлив. И така, каква е работата?
Щастие... Какво означава това? Сега съм щастлив, но след 10 минути всичко може да се промени. Така че, само самите моменти имат значение. Парите правят живота по-лесен, но не мисля, че те правят по-щастлив, така че за мен важни са моментите. Мечтаех да се преместя в Барселона, а година по-късно това се превърна в кошмар. Това са моментите“, цитира Sport.es думите на Ибрахимович.
- Клубовете от Серия А натрупаха 350 млн. евро загуби през сезон 2024-25
- Стана ясно защо се провали трансфера на Матета в Милан
- Милан прегази Болоня
- Фюлкруг: Националният селекционер знае какво да очаква от мен
- Болоня – Милан: Класата на „росонерите“ срещу коравите домакини
- Матета няма да се присъедини към Милан
- Милан продължи с Мейнян
- Милан преговаря с Челси за трансфер на защитник
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]