Бащата на Хойсен разкритикува Юве за отношението към сина му
Бащата на бившия защитник на Ювентус Дийн Хoйсен разкритикува начина, по който "бианконерите“ принудиха сина му да напусне отбора, описвайки го като "истински шок“ и "черен ден“.
В разговор с Tuttosport , Доналд Каспар Хoйсен описа момента, в който на сина му e било казано, че вече няма да бъде част от проекта в Ювентус: "Беше истински шок. Мрачен ден. Дийн се справяше чудесно в Торино, говореше италиански перфектно и бе обичан от всички.
Джунтоли бе категоричен, а Мота брутален, когато казаха, че вече не може да тренира с първия отбор".
Напускането на Хойсен е болезнен въпрос за съжаление за много фенове на Ювентус през годината след това. Централният защитник се присъедини към Борнемут миналото лято и проведе отличен сезон с "черешите“, като си осигури голям трансфер в Реал Мадрид това лято.
Хюйсен-старши също коментира слуховете, че Джон Елкан, собственик на Ювентус, е уволнил Джунтоли заради продажбата: "Той и Мота не са точно сред най-добрите ми приятели…“
Звездата на Реал Мадрид обаче все още има известна връзка със стария си клуб, като баща му разкрива, че "Дийн все още чете Tuttosport на телефона си и обичал да ходи в ресторантите на Маркизио и Бонучи в Торино“.
Накрая бащата на Хюйсен коментира връзката между сина си и нападателя на Ювентус Кенан Йълдъз : "Те все още са много добри приятели и веднага се сближиха в младежкия отбор на Ювентус.“
20-годишният футболист е играл във всички мачове на Реал Мадрид с изключение на един досега през сезона и изглежда зрял за годините си в сърцето на защитата на гигантите от Ла Лига.
- Спалети: Няма какво да кажеш при загуба с 3:0
- Аталанта разби Юве и очаква Болоня или Лацио
- Дел Пиеро: Ювентус все още може да се бори за титлата
- Юве ще излъже Аталанта и ще продължи напред
- Юве привлече шведски защитник
- Юве обяви трансфера на Бога
- Ювентус разби Парма
- Спалети: Очаквам реакция от играчите срещу Парма
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]