Модрич отбелязва дебютния си гол при победата на Милан над Болоня
Милан посрещна Болоня в мач от третия кръг на Серия А. Домакините отпразнуваха победата с резултат 1:0.
В 55-ата минута вратарят на Милан Мик Майнян се контузи. Той бе заменен от Пиетро Терачано, който бе привлечен през летния трансферен прозорец. Единственият гол в мача бе отбелязан в 61-ата минута от 40-годишния халф на Милан Лука Модрич. За хърватския дебютант в отбора това бе първият гол за новия клуб.
Милан има шест точки от първите си три кръга и е пети в класирането на Серия А. Болоня има три оставащи точки и е на 13-то място.
- Новият стадион на Милан и Интер: модерност без душата на „Сан Сиро“?
- Леао отрече участие в скандал с проституция
- Калафиори, Леао, Бастони и други се забъркаха в скандал със сексуални услуги
- Рабио донесе минимален успех на Милан, росонерите излязоха втори
- Милан търси стабилизация срещу заплашения от изпадане Верона
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]