Елиф Елмас се завърна в Наполи
На официалния си уебсайт Наполи обяви наема с опция за закупуване на нападателя на РБ Лайпциг Елиф Елмас. Северномакедонският национал игра за италианския клуб от 2019 до 2023 година.
Договорът на нападателя с германския отбор е до 2028 г. Елмас премина в Германия от Наполи през декември 2023 г. Общо той изигра 189 мача за италианския клуб и успя да отбележи 19 гола във всички турнири.
Миналият сезон нападателят изигра два мача в Бундеслигата и не отбеляза гол. През януари 2025 г. футболистът се присъедини към Торино под наем. В 13 мача от Серия А македонецът отбеляза четири гола.
- Конте отрече договорка със „Скуадра адзура“
- ДеЛаурентис с шокиращи предложения за промяна на футболните правила
- Мактоминей спаси Наполи срещу Парма
- Конте: Поласкан съм от интереса на Италия, но съм фокусиран върху Наполи
- Алегри: Битката за титлата вече не е за нас, целта остава Шампионска лига
- Конте: Ще се борим за титлата до края
- Наполи удари Милан и излезе втори в Серия А
- Наполи – Милан: Битка за второто място в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]