В Рома се ядосаха на шефовете на аржентинския футбол
Валтер Сабатини разкри, че е ядосан на аржентинския футболен съюз за решението им да използват контузения Ерик Ламела. Спортният директор на Рома отговори на въпроси, след равенството на отбора 1:1 със Сиена за аржентинския полузащитник и продължителното му отсъствие от игра. Очакваше се футболистът да бъде оставен поне на пейката за двубоя, след като поднови тренировки преди две седмици, но въпреки това, той не беше дори и сред резервите.
„За Ламела имаме проблем и се надявам, че това, което казвам, ще бъде нещо като оплакване, но той неправилно беше използван за световното първенство за младежи. Той беше контузен и не трябваше да играе, сега плати висока цена, а и Рома плаща също. Много съм притеснен от тази история, защото помолих аржентинския футболен съюз да не го пускат в игра. В крайна сметка обаче те направиха това и сега състоянието на Ерик е влошено. Ние не сме много щастливи от тази ситуация. Страдаме много, но много повече страда Ламела", ядосва се Сабатини.
- Гасперини: Бяхме твърде пасивни
- Спалети: Живея за четвъртото място и вярвам, че ще го постигнем
- Консейсао: Ювентус заслужаваше победата
- Ювентус измъкна драматично 3:3 срещу Рома след късен обрат
- Рома – Ювентус: Без победител
- Италиански сблъсък на 1/8-финалите в Лига Европа
- Ясни са осминафиналните двойки в Лига Европа
- Дибала преговаря с Бога Хуниорс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]