Мачът между Милан и Комо през февруари може да се проведе в чужбина
Сблъсъкът от Серия А между Милан и Комо през февруари може да бъде първият мач от европейска лига, който ще се играе в чужбина. Клубовете се надяват да играят в Пърт, Западна Австралия, обяви Италианската футболна федерация (FIGC).
Ръководството на FIGC се съгласи мачът от италианското първенство да се проведе на друг континент, но това ще изисква одобрението на ФИФА , УЕФА, Австралийската футболна федерация и Азиатската футболна конфедерация (АФК).
Миналия сезон Ла Лига изрази желание мачът Барселона - Атлетико Мадрид да се проведе в Маями, но се отказа от идеята поради ограничения във времето. Правилата на ФИФА също забраняват на националните лиги да играят мачове в чужбина, но миналата година международната футболна федерация създаде работна група, която да проучи въпроса.
- Новият стадион на Милан и Интер: модерност без душата на „Сан Сиро“?
- Леао отрече участие в скандал с проституция
- Калафиори, Леао, Бастони и други се забъркаха в скандал със сексуални услуги
- Рабио донесе минимален успех на Милан, росонерите излязоха втори
- Милан търси стабилизация срещу заплашения от изпадане Верона
- Алегри: Бъдещето ми не е тема, важни са резултатите
- Алегри може да напусне Милан след края на сезона
- Милан се срина срещу Удинезе у дома (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]