Камарда премина от Милан в Лече
17-годишният нападател на Милан Франческо Камарда се присъедини към Лече под наем с опция за откупуване. Споразумението включва и опция за обратно откупуване за "росонерите“, според официалния уебсайт на Лече .
Камарда стана най-младият играч, появявал се някога на терена в Серия А (15 години и 260 дни). Общо Франческо изигра 16 мача за основния отбор на Милан, но нападателят все още не е отбелязал гол. Интернет порталът Transfermarkt оценява пазарната му стойност на 10 милиона евро. Камарда изигра 10 мача за италианския национален отбор до 19 години, отбелязвайки шест гола.
Лече ще играе в италианската Серия А през сезон 2025/2026.
- Нкунку най-сетне блести за Милан с впечатляваща резултатност
- Клубовете от Серия А натрупаха 350 млн. евро загуби през сезон 2024-25
- Стана ясно защо се провали трансфера на Матета в Милан
- Милан прегази Болоня
- Фюлкруг: Националният селекционер знае какво да очаква от мен
- Болоня – Милан: Класата на „росонерите“ срещу коравите домакини
- Матета няма да се присъедини към Милан
- Милан продължи с Мейнян
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]