Анжи продължава да се интересува от Гатузо
Агентът на Дженаро Гатузо - Андреа Д'Амико призна, че интересът на руския Анжи Махачкала към неговия клиент все още е силен. Както е известно, през миналия сезон от руския клуб искаха много да привлекат футболиста, но самият той предпочете да остане на „Сан Сиро" и да се бори за титла и титулярно място.
„Анжи се интересуваше от Гатузо и този интерес не е престанал. Желанието да го привлекат не ги е напуснали. Ще разговаряме с шефовете на Милан и ще видим какво ще се случи. Той е футболист на „росонерите" от дълго време и винаги сме били съгласни с условията на клуба. Скоро ще говоря с Адриано Галиани за да видим какви са неговите планове," заяви Д'Амико за Sportitalia.
- Милан победи Лече с гол на Фюлкруг
- Милан – Лече: Тежка вечер за вратаря Фалконе
- Фабрегас: Поздравяваме Милан, отделните играчи спечелиха мача
- Галатасарай отправи оферта за Фофана
- Алегри: Майнян ни опази живи
- Милан с обрат срещу Комо
- Милан ще обяви новия договор на Майнян в следващите дни
- Милан ще се препъне край езерото Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]